Vinohradská 29/93, Praha 2
Tel. : +420 725 464 111, 222 524 576.

Investování

Profesionální

Obchod

Profesionální

PORADENSTVÍ

Profesionální

STAVITELSTVÍ

Profesionální

O SPOLEČNOSTI

 

Náš příběh začíná v roce 2008, kdy vzniká první investiční portfolio. Díky dobře sehranému týmu zkušených manažerů se naše portfolio rozrostlo do několika stovek milionů korun.

V listopadu roku 2013 jsme již věděli, že vstoupí v platnost Nový občanský zákoník a s ním možnost zřizovat svěřenské fondy. To byl impulz pro rozšíření našich aktivit pro naše stávající klienty i klienty budoucí o profesionální služby správy těchto fondů s možností využití našich zkušeností s vedením investičního portfolia. K tomuto účelu vznikla společnost Invest & Property Consulting, s.r.o.

V současnosti společnost spravuje rychle rostoucí portfolio ve výši přes 200 milionů korun s výnosností od 17% do 21% ročně.

Prostředky ukládáme 

  • Kapitálové účasti ve společnostech
  • Development a stavby
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Financování StartUp projektů
  • Obchodování s pohledávkami

Ve firmách, ve kterých máme obchodní podíl, nebo v těch, do kterých vkládáme své prostředky, aktivně vykonáváme vlastnická práva.

Více

Rychle rosteme

 

Kromě investování a správy cizích aktiv, se zabýváme též poradenstvím pro korporátní i soukromou klientelu, projektováním a stavitelstvím. Toto využíváme převážně pro potřebu projektů investovaných z vlastních portfolií Dále je naší činností též obchodování na místních i zahraničních trzích, kde opět zapojujeme své finanční prostředky.

Náš pracovní tým se díky neustále se zvyšujícímu zájmu ze strany klientů rozrostl již o více než dvě desítky profesionálů, kteří se podílejí na dalším rozvíjení společnosti a zároveň na rozšiřování našeho portfolia.

Více

SPOLEČNOST INVEST & PROPERTY CONSULTING a.s. NESPADÁ POD PŘÍMÝ DOHLED ČNB VE SMYSLU ZÁKONA Č. 240/2013 SB., O INVESTIČNÍCH SPOLEČNOSTECH A INVESTIČNÍCH FONDECH.

SPRAVUJEME 1/3 SVĚŘENSKÝCH FONDŮ 

V ČR